چرا فنیکس؟

اینجا نه بزرگترین هست! نه تنهاترین! و نه هر ترین دیگر!!! این ها رو شما باید بگی نه خود ما به خودمون!
اینجا کاملا افزونه و تم استاندارد رو میبینی و رایگان دانلود می کنی! و نصب. استاندارد یعنی استاندارد! که با لایسنس اصل اون ها خریداری شده , و کاملا استاندارد فارسی سازی شده و حلال هست! تا یک هفته استفاده می کنی اگه خوشت اومد میای یه لایسنس از این محصول دلخواهت، از فنیکس میگیری و مزه همه چیز حرفه ای رو میچشی (بروزرسانی و پشتیبانی) و اگه خوشت نیومد که هیچی و بدون اینکه یک ریال بدی محصولت رو بردی روی سایتت تست کردی و ورانداز کردی و خوشت هم که نیومده! پس میزنی پاکش می کنی!
شعار زمانی زیباست که شعار دهنده با عمل اون رو اثبات کنه! همین که ما با شماییم برای ما افتخاره.
به خانواده فنیکس خوش اومدی حرفه ای!

  1. خانه
  2. /
  3. درباره فنیکس

درباره فنیکس

هسته اصلی تیم فنیکس در سال ۱۳۸۹ شکل گرفت، گروه فنیکس در این سال ها به طراحی و برنامه نویسی در هسته اصلی خود وردپرس در سایت اصلی خود وردپرس به عنوان اعضای ویژه تیم اصلی وردپرس مشغول بوده و افزونه های کاربردی بسیاری چه با نام های دیگر و چه با نام اعضای تیم […]

هسته اصلی تیم فنیکس در سال ۱۳۸۹ شکل گرفت، گروه فنیکس در این سال ها به طراحی و برنامه نویسی در هسته اصلی خود وردپرس در سایت اصلی خود وردپرس به عنوان اعضای ویژه تیم اصلی وردپرس مشغول بوده و افزونه های کاربردی بسیاری چه با نام های دیگر و چه با نام اعضای تیم ارائه داده است و در این سال ها در بازارهای جهانی حضوری موفق داشته ایم. بعد از سال ها تصمیم تیم مدیریتی بر آن شد تا بستری مناسب برای ارائه افزونه ها و قالب های کاملا استاندارد! وردپرس فارسی را با طعم واقعی فارسی برای عزیزان مهیا نمائیم. یکی از معضلات این بازار وجود افراد و یا تیم های سودجویی بوده که نه تنها از سواد و تخصص کافی در این زمنیه برخوردار نبوده و نیستند، بلکه محصولات را به اسم استاندارد و فارسی شده! به صورت نال شده و فیک به صورت فارسی سازی شده ناقض! همراه با اشکالات به عزیزان ارائه میداده و میدهند.
“ما برای کاربران خود احترام قائل بوده و هستیم.” پس در جذب نویسنده و برنامه نویس، وسواس خاصی را به خرج داده ولی در ارائه امکانات به مشتریان سعی در ارائه ی واقعی محصول آن هم به صورت رایگان کرده ایم. اینگونه مشتری میداند که محصل دارای چه درجه ی کیفی می باشد و آیا برای او مفید هست یا خیر. هرچند این کار مارا شاید از لحاظ کمی عقب بیاندازد اما به هیچ قیمتی کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد! 

در کل به فنیکس خوش آمدید و به بودنتان در کنار خود افتخار می کنیم.

زندگیتان شیرین و ایام به کام
مدیریت فنیکس – امیر حسین حبیبی

با عضویت در خبر نامه ما از ۲۰ درصد تخفیف عضویت به همراه تخفیف های اینده با خبر شوید