چرا فنیکس؟

اینجا نه بزرگترین هست! نه تنهاترین! و نه هر ترین دیگر!!! این ها رو شما باید بگی نه خود ما به خودمون!
اینجا کاملا افزونه و تم استاندارد رو میبینی و رایگان دانلود می کنی! و نصب. استاندارد یعنی استاندارد! که با لایسنس اصل اون ها خریداری شده , و کاملا استاندارد فارسی سازی شده و حلال هست! تا یک هفته استفاده می کنی اگه خوشت اومد میای یه لایسنس از این محصول دلخواهت، از فنیکس میگیری و مزه همه چیز حرفه ای رو میچشی (بروزرسانی و پشتیبانی) و اگه خوشت نیومد که هیچی و بدون اینکه یک ریال بدی محصولت رو بردی روی سایتت تست کردی و ورانداز کردی و خوشت هم که نیومده! پس میزنی پاکش می کنی!
شعار زمانی زیباست که شعار دهنده با عمل اون رو اثبات کنه! همین که ما با شماییم برای ما افتخاره.
به خانواده فنیکس خوش اومدی حرفه ای!

 1. خانه
 2. /
 3. قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت فنیکس به ثبت برسد. پشتیبانی محصولات خریداری شده مربوط به فنیکس انجام می شود و محصولات غیر خریداری شده از فنیکس را شامل نمی شود. امکان بازگشت وجه محصولات […]

 • سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
 • درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت فنیکس به ثبت برسد.
 • پشتیبانی محصولات خریداری شده مربوط به فنیکس انجام می شود و محصولات غیر خریداری شده از فنیکس را شامل نمی شود.
 • امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 • فنیکس هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فنیکس خواهد بود.
 • با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت فنیکس، خریدار قوانین فنیکس را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 • فنیکس در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 • خدمات فنیکس به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویس های فنیکس که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و فنیکس هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. فنیکس تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 • سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و فنیکس هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت
 • قوانین استفاده از خدمات فنیکس تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه فنیکس و از آن جا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فنیکس حق تغییرات آتی در توافقنامه و قوانین را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه یا قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فنیکس در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا فنیکس مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت فنیکس کنترل نماید.

با عضویت در خبر نامه ما از ۲۰ درصد تخفیف عضویت به همراه تخفیف های اینده با خبر شوید