Loading...

بهترین افزونه سئو وردپرس کدام است ؟

مصطفی دهقان 2 سال پیش بدون نظر 1001 بازدید
Loading...
از 2 رأی

سئو وردپرس یکی از مهم ترین کارهایی است که هر وب مستر حرفه ای و تازه کار باید توانایی انجام دادن آن را به صورت مبتدی داشته باشد!.
به هنگامی که بحث سر انتخاب بهترین پلاگین سئو وردپرس می رسد، مطمئنا بسیاری از افراد Yoast SEO و یا All in One SEO را انتخاب می کنند.


این دو پلاگین سئو وردپرس ذکر شده، بسیار تاثیر گذار هستند و قصد داریم تا یک مقایسه ای را میان دو پلاگین Yoast و All in One برای شما به اشتراک بگذاریم.
آیا شما به دنبال بهترین پلاگین سئو وردپرس می باشید؟
همانگونه که ذکر شد قرار است تا برای شما دو تا از محبوب ترین پلاگین های سئو وردپرس را با همدیگر مقایسه کنیم.
اغلب کاربران سوال می کنند کدام یک از این پلاگین ها نسبت به دیگری برتری دارد؟
شما با خواندن این مقاله می توانید به راحتی به جواب این سوال برسید.

مقایسه بین پلاگین های وردپرس

تاریخچه افزونه های سئو وردپرس


دو پلاگینی که قرار است با همدیگر مقایسه شود،دارای محبوبیت خاصی هستند و بسیاری از وب مستران از این پلاگین ها برای سئو وردپرس استفاده می کنند.
پلاگین All in One SEO در سال 2007 توسط مایکل تربت و استیو مورتیبوی ساخته شد.
از آن زمان تا به امروز توانسته اند نگاه بسیاری از مخاطبین را به خود جذب کنند و تا به امروز آمار بیشترین دانلود در سطح پلاگین های وردپرس را توانسته است کسب کند.
پلاگین Yoast SEO در ابتدا با نام WordPress SEO by Yoast در سال 2010 و توسط جوست د واک ساخته شد و به مرور زمان آن را توسعه داد.
زمان زیادی نگذشت تا این پلاگین تبدیل به یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس شود و یک رقیب جدی برای All in One تبدیل شود.
از آن جایی که این دو پلاگین جز محبوب ترین پلاگین های سئو وردپرس هستند،باید تنظیمات آن را به خوبی درک کنید تا بتوانید بیشترین بهره از سئو برای سایت وردپرس خود دریافت کنید.

تاریخچه پلاگین های سئو برای وردپرس

 

نصب و تنظیمات بهترین افزونه سئو وردپرس


شما باید مدام تمریناتی را انجام دهید تا بتوانید درک کنید که چگونه می توانید یک تنظیمات موفق جهت انجام دادن سئو به صورت دستی را برای سایت خود به ارمغان آورید.
یک پلاگین سئو وردپرس می تواند به شما کمک کند تا بدون هیچگونه دانش خاصی سایت خود را سئو کنید و بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید.
حال اجازه دهید تا به شما نشان دهیم که چگونه می توانید پلاگین های Yoast SEO و All in One SEO را نصب،راه اندازی و تنظیمات اولیه را در آن ها پیاده سازی کنید.

افزونه Yoast SEO


اولین کاری که باید برای سئو وردپرس با استفاده از Yoast SEO انجام دهید،نصب و فعال سازی پلاگین است.
پس از اینکه توانستید با موفقیت پلاگین Yoast SEO را نصب و فعال کنید،کاربران می توانند با رفتن به قسمت SEO > Dashboard تنظیمات اولیه و سریع را در بخش General پیدا کنند.

اعمال تنظیمات اولیه Yoast SEO


شما با کلیک بر روی گزینه مشخص شده می توانید در کمترین زمان ممکن تنظیمات سئو وردپرس را به آسان ترین روش ممکن انجام دهید.
همچنین این بخش دارای راهنمایی است که به شما کمک می کند تا درک بهتری از گزینه انتخاب شده را داشته باشید.
اگر فکر می کنید در مراحل پیش و رو،گزینه ای را به اشتباه انتخاب کرده اید نگران نباشید،شما در هر لحظه ای می توانید گزینه ها را تغییر دهید.

تنظیمات Yoast SEO


Yoast SEO یکی از قدرتمندترین پلاگین های سئو وردپرس است و تنظیمات بسیار زیادی دارد که شما باید مرحله به مرحله آن ها را طی کنید.
قسمت Help Center در پلاگین سئو وردپرس Yoast به شما کمک می کند تا درک بهتری از تنظیمات داشته باشید!.
پس اگر جایی به مشکل خوردید می توانید به راحتی از قسمت Help Center اقدام به رفع مشکل کنید.

راهنمای پلاگین Yoast SEO


افزونه سئو All in One SEO Pack


در وهله اول شما برای اینکه بخواهید سئو وردپرس را با استفاده از پلاگین All in One SEO انجام دهید نیازمند به نصب و فعالسازی آن دارید.
پس از فعالسازی این پلاگین شما می توانید با رفتن به قسمت پنل ادمین وردپرس و در قسمت منوی All in One SEO گزینه Dashboard را انتخاب و اقدام به شروع تنظیمات سئو کنید.
تمام تنظیمات پلاگین All in One SEO در یک تک صفحه وجود دارد و ممکن است در نگاه اول کاربر سردرگم شود اما برای برخی از کاربران نیز این یک رویداد سرعتی است و می توانند سریع تر عملیات سئو وردپرس را انجام دهد.
شما می توانید با استفاده از افزونه Yoast SEO در دسته بندی های مشخص شده کار سئو وردپرس را انجام دهید و برای برخی از کاربران این کار راحت تر از All in One SEO است.

همانگونه که ذکر شد تمامی تنظیمات برای All in One SEO در یک تک صفحه ای قرار داده شده است.
در کنار تمامی گزینه های موجود در تک صفحه تنظیمات سئو All in One،آیکن برای راهنمایی کاربران قرار داده شده است تا در صورت وجود ابهام بتوانند به راحتی آن را رفع کنند.

نتیجه گیری برای قسمت تنظیمات سئو وردپرس


دو پلاگین Yoast و All in One SEO امکانات زیادی را برای شما فراهم کردند.
جفت پلاگین ها سعی داشتند که برای شما مسائل سئو وردپرس را ساده جلوه دهند و بر اساس تنظیماتی که برای شما قرار دادند بتوانید در سریع ترین زمان ممکن تنظیمات را اعمال کنید.
برای قسمت تنظمیات،فکر می کنیم که Yoast SEO در زمینه اعمال تنظیمات سئو وردپرس با وجود دسته بندی زیبا و اختصاصی توانسته رتبه بهتری نسبت به All in One داشته باشد.
برنده:Yoast SEO


نتیجه گیری کلی برای بهترین افزونه سئو وردپرس :


دو پلاگین سئو وردپرس ذکر شده در مقاله،پلاگین های قدرتمندی هستند و شباهت بسیاری زیادی به همدیگر دارند.
ما برای تمامی وب سایت های وردپرس از پلاگین Yoast SEO استفاده می کنیم و فکر می کنیم بهترین پلاگین سئو وردپرس Yoast SEO می باشد.
شما می توانید امکانات زیادی را از جمله وارد کردن داده ها از Webmaster tools،Breadcrumb و دیگر موارد را با استفاده از این پلاگین به دست آورید.

 

بهترین پلاگین سئو وردپرس

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شود. ( ورود - عضویت )
Loading...

نظرات (0)

عضویت در کانال تلگرام فنیکس