Loading...

تغییر آواتار پیش فرض وردپرس

مدیر سایت 1 سال پیش بدون نظر 705 بازدید
Loading...
از 3 رأی

چگونه آواتار پیش فرض وردپرس را تغییر دهیم؟

آیا می خواهید آواتار پیش فرض وردپرس را عوض کنید؟

با این کار می توانید تصویر خود را به جای تصویر پیش فرض قرار داده و در کامنت هایی که می گذارید تصویر خود را مشاهده کنید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه به جای تصویر پیش فرض تصویر دلخواهتان را قرار دهید.

 

در این مقاله میخوانید : 

 

گراواتار (Gravatar) چیست و چرا آن را عوض می کنیم؟

گراواتار یک سرویس بر مبنای وب است که وردرپرس از آن برای ساخت تصاویر پروفایل استفاده می کند. وقتی که در این سرویس ثبت نام کنید، پس از این ثبت نام در همه سایت ها یا بلاگ های وردپرس، چه مطلب بنویسید و چه کامنت بگذارید تصویری که شما  هنگام ثبت نام بارگزاری کرده اید به صورت خودکار نمایش داده می شود. اما اگر در این سامانه ثبت نام کرده باشید ولی عکسی برای خود انتخاب نکرده باشید، تصویر پیش فرض گراواتار نمایش داده می شود.

نحوه عوض کردن تصویر پیش فرض در گراواتار و گذاشتن عکس دلخواه در آن

برای این کار ابتدا به قسمت تنظیمات و سپس گفت و گوها بروید. به پایین صفحه در قسمت آواتار بروید. در اینجا می توانید تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید.

توجه داشته باشید که چند مدل پیش فرض وجود دارد. مثلا برای کسانی که تصویر ایمیلشان با تصویر گراواتارشان تفاوت دارد. همچنین تنظیمات دیگری نیز وجود دارد. با این تنظیمات تصاویر مختلفی می توان ایجاد کرد. این تصاویر با رابطه ای ریاضی به صورت خودکار به نسبت آدرس ایمیل شما و نامی که در کامنت ها از شما درج می شود ساخته می شود. فراموش نکنید که برای ذخیره کردن تنظیمات از کلید ذخیره ی تغییرات استفاده کنید.

 

استفاده از تصویر دلخواه پیش فرض به جای گراواتار در وردپرس

وردرپرس همچنین به شما این اجازه را می دهد که تصویر پیش فرض دلخواه خودتان را هم اضافه کنید. برای این کار تصویری که می خواهید قرار دهید را آماده کنید. این تصویر باید مربع باشد. سپس تصویر مذکور را در وبسایت وردپرس خود بارگزاری کنید. به رسانه و سپس افزودن رفته و تصویر را بارگزاری کنید.

پس از بارگزاری عکس دکمه ویرایش را که در کنار تصویر موجود است فشار دهید. صفحه ای برای ویرایش تصویر شما باز می شود. در صفحه ویرایش لینک تصویر شما موجود است. آن را کپی کرده و در جایی مانند یک نوت پد ذخیره کنید.

در ادامه باید مقداری کد به وردپرس خود اضافه کنیم. کد ها باید در functions.php اضافه شوند.

add_filter('avatar_defaults', 'wpb_new_gravatar');
function wpb_new_gravatar($avatar_defaults)
{
    $myavatar = 'http://example.com/wp-content/uploads/2017/01/wpb-default-gravatar.png';
    $avatar_defaults[$myavatar] = "Default Gravatar";
    return $avatar_defaults;
}

فراموش نکنید که بجای عبارت $myavatar همان آدرسی از آواتار خود که ذخیره کرده اید را اضافه کنید.

با مراجعه به تنظیمات و سپس گفت و گوها موارد پیش فرض را می توانید ببینید.

تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه ذخیره ی تغییرات کلیک کنید. تصویری که وردپرس از این به بعد نمایش خواهد داد، تصویری است که ربطی به تصویر ایمیل شما نخواهد داشت.

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.

برچسب‌ها :

هسته اصلی فنیکس در سال 1390 شکل گرفت. تیم فنیکس پس از سال ها کار در زمینه تولید محصولات در بازارهای جهانی بر آن شد که بستری را برای برنامه نویسان مستعد ایرانی برای ارائه محصولات در بازار ایران و سپس بازار جهانی، مبتنی بر استاندارد های تعریف شده را فراهم سازد. هدف اصلی این کار ایجاد یک بازار برای ارائه خدمات بهتر به خریداران محصولات مرتبط با وردپرس از یک سو، و از سوی دیگر مکانی استاندارد برای برنامه نویسان مستعد ایرانی (نه مترجمان محصولات خارجی) را فراهم آورد.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شود. ( ورود - عضویت )
Loading...

نظرات (0)

عضویت در کانال تلگرام فنیکس