Loading...

معرفی ابزارهای خودکارسازی وردپرس

مدیر سایت 1 سال پیش بدون نظر 539 بازدید
Loading...
از 3 رأی

ابزارهایی برای خودکار سازی وردپرس

خیلی از اوقات کاربران وبسایت های وردپرس به ابزارهایی برای اتوماتیک یا خودکار نمودن وبسایت خود نیاز دارند. اگر بخواهیم ساده تر بگوییم با توجه به کاربردی بودن و انعطاف داشتن سایت های وردپرس، بسیاری از کسانی که از وردپرس استفاده می کنند کارهایی با کمیت و کیفیت بالا و حجم زیاد با وبسایت خود انجام می دهند. این کارها نیاز به وقت زیادی دارد و با توجه به محدودیت های موجود برای بکارگیری هزینه ، آموزش و… نگاه ها به سمت ابزراهایی می رود که مقداری از کارها به صورت خودکار انجام دهد.


در این مقاله می خوانیم:قصد داریم در این نوشته به صورت کوتاه به معرفی برخی از ابزارهای محبوب و کاربردی در این زمینه بپردازیم:

 

افزونه akismet

اگر از سایت وردرپس خود بعناون یک بلاگ یا بطور کلی سایتتان دارای کامنت های بسیار زیادی است این افزونه می تواند برای شما کاربردی باشد. این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید کامنت های اسپم را مدیریت و حذف نموده تا بار دیگر در بین کامنت های شما نیاید. در نتیجه وقت کمتری برای خواندن و مدیریت کامنت ها صرف خواهید کرد. این افزونه یک افزونه رایگان می باشد.

افزونه automateWoo

این افزونه برای وبسایت هایی کاربردی است که بر پایه ووکامرس هستند. این افزونه به شما کمک می کند تا به صورت خودکار پیامی برای کاربر در تاریخی مقرر ارسال کنید. این افزونه یک افزونه پولی و اختصاصی می باشد.

افزونه dlvrt.it

خیلی از مدیران سایت های وردپرس از شبکه های اجتماعی برای دیده شدن بیشتر مطالب خود استفاده می کنند. این افزونه ابزاری برای انتشار پست های شما بر مبنای rss است. از قابلیت هایی که توسعه دهنده برای آن در نظر گرفته می توان اکسنشن ویژه کروم، نسخه نرم افزار منطبق با Bity.ly و google analytics می باشد.

افزونه fllow-up emails

این افزونه نیز برای وبسایت های ووکامرس است. این ابزار به شما کمک می کند ایمیل های خود را بصورت خودکار برای مخاطبین وب سایتتان ارسال کنید. این افزونه یک افزونه اختصاصی از تیم ووکامرس و بصورت حرفه ای و پولی می باشد.

افزونه gravity forms

این افزونه از جمله افزونه های کاربردی برای ساخت فرم های پیشرفته است. به صورت خلاصه می توان گفت مقادیر پیشرفته برای فرم های وبسایتتان را می توانید از حالت استاتیک به داینامیک تبدیل کنید و فرم هایی اختصاصی و کاربردی را داشته باشید. این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی توسط تیم توسعه دهنده ارائه می شود.

افزونه hotjar

اگر وبسایت خود را یک نمایشگاه فرض کنید و بازدیدکنندگان آن را بازدیدکنندگان آن نمایشگاه، با استفاده از این افزونه می توانید کارهایی که بازدیدکنندگان هنگام بازدید از وبسایتتان را انجام می دهند را متوجه شوید. این موضوع در مدیریت سایتتان به شما قطعا کمک می کند. افزونه به صورت رایگان می باشد.

افزونه itheme sync

خیلی از اوقات بروز کردن افزونه ها موضوعی زمانبر و مشکل آفرین می شود. این افزونه می تواند افزونه هایی را که می خواهید بروز کنید، از منبعی پیش فرض بروز کند. برای اطلاعات بیشتر از این افزونه اختصاصی و پولی اینجا را ببینید.

افزونه mail chimps

این افزونه برای ارسال ایمل و خبرنامه به صورت خودکار استفاده می شود که بر مبنای rss کار می کند. افزونه ای رایگان و معروف در این زمینه.

افزونه simple urls

این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید لینک های خروجی از وبسایت خود را ساماندهی، مدیریت، حذف یا ویرایش نمایید. این افزونه رایگان بوده و کار با آن بسیار ساده است.

افزونه subscribe to comments

گاهی اوقات کاربران سایت در پستی مشخص می خواهند کامنت های پست را دنبال کنند. این افزونه ابزاری برای مطلع ساختن کاربرانی است که می خواهند کامنت های پست یا پست های مشخصی را دنبال کنند. این افزونه رایگان می باشد و افزونه در تاریخی که این مطلب به نگارش می آید به مدت ۲ سال است که هیچگونه بروزرسانی توسط توسعه دهنده آن داده نشده است.

افزونه woo commerce analytics integration

این افزونه مناسب استفاده کنندگان از ووکامرس است. با این افزونه می توانید فروشگاه ووکامرس خود را به گوگل آنالیتیکس متصل کنید و بسیاری از مزایای این سرویس اینترنتی گوگل بهره مند شوید. در دو نسخه رایگان و پولی ارائه می شود.

افزونه wp 101

گاهی اوقات کاربران وبسایت شما با سازکار ها و ابزارهای وردرپرس آشنایی ندارند و کارکردن با وبسایتتان برای آن ها سخت می شود. این افزونه به شما کمک می کند که با نصب آن به صورت خودکار سوال های کاربر در مورد وردپرس را پاسخ می دهد. دارای نسخه رایگان می باشد.

 

امیدواریم این مطالب برای استفاده بهتر شما از وردپرس و بهبود کسب و کار و بالارفتن آمار بازدید وبساییتان کمک کند.

موفق و پیروز باشید.

هسته اصلی فنیکس در سال 1390 شکل گرفت. تیم فنیکس پس از سال ها کار در زمینه تولید محصولات در بازارهای جهانی بر آن شد که بستری را برای برنامه نویسان مستعد ایرانی برای ارائه محصولات در بازار ایران و سپس بازار جهانی، مبتنی بر استاندارد های تعریف شده را فراهم سازد. هدف اصلی این کار ایجاد یک بازار برای ارائه خدمات بهتر به خریداران محصولات مرتبط با وردپرس از یک سو، و از سوی دیگر مکانی استاندارد برای برنامه نویسان مستعد ایرانی (نه مترجمان محصولات خارجی) را فراهم آورد.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شود. ( ورود - عضویت )
Loading...

نظرات (0)

عضویت در کانال تلگرام فنیکس