چرا فنیکس؟

اینجا نه بزرگترین هست! نه تنهاترین! و نه هر ترین دیگر!!! این ها رو شما باید بگی نه خود ما به خودمون!
اینجا کاملا افزونه و تم استاندارد رو میبینی و رایگان دانلود می کنی! و نصب. استاندارد یعنی استاندارد! که با لایسنس اصل اون ها خریداری شده , و کاملا استاندارد فارسی سازی شده و حلال هست! تا یک هفته استفاده می کنی اگه خوشت اومد میای یه لایسنس از این محصول دلخواهت، از فنیکس میگیری و مزه همه چیز حرفه ای رو میچشی (بروزرسانی و پشتیبانی) و اگه خوشت نیومد که هیچی و بدون اینکه یک ریال بدی محصولت رو بردی روی سایتت تست کردی و ورانداز کردی و خوشت هم که نیومده! پس میزنی پاکش می کنی!
شعار زمانی زیباست که شعار دهنده با عمل اون رو اثبات کنه! همین که ما با شماییم برای ما افتخاره.
به خانواده فنیکس خوش اومدی حرفه ای!

افزونه بسته سئو پیشرفته ۲.۲ Premium SEO Pack

۲.۲ Premium SEO Pack

بسته سئوی پیشرفته Premium SEO Pack یک افزونه برای بهینه سازی سئوی وبسایت می باشد که نسبت به افزونه های مشابه ویژگی هایی منحصر به فرد دارد که آن را جزو بهترین ها در این زمینه کرده است.

یکی از جدیدترین ویژگی های Premium SEO Pack امکان افزودن کلمات کلیدی متمرکز در نوشته ها به منظور بهینه سازی را به شما می دهد.

در جستجوی گوگل معمولا افراد از کلمات کلیدی که مشابه یا مترادف مقصود خودشان هستند استفاده می کنند. اگر شما می خواهید رنک و رتبه یک نوشته یا برگه یا محصول خودتان را با تمرکز کلمات کلیدی به دست بیاورید، از افزونه بسته سئو پیشرفته استفاده کنید.

این افزونه به شما قابلیت افزودن کلمات مترادف و مشابه را برای بهینه سازی متن به شما می دهد. شما می توانید تا ۱۰ کلمه کلیدی را نیز اضافه کنید.

لیست تغییرات

:: نسخه 2.2 (1396/04/22)

  • انتشار در فنیکس

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =


نظرات (۰)

با عضویت در خبر نامه ما از ۲۰ درصد تخفیف عضویت به همراه تخفیف های اینده با خبر شوید