Loading...
آموزش قالب انفولد

آموزش قالب انفولد  | آموزش کار با قالب وردپرس انفولد  | فیلم آموزش قالب انفولد 

امروز برای شما عزیزان گرامی یک آموزش از تیم وردپرس یار قرار خواهیم داد که بدون شک برای هر کسی که می خواد طراحی سایت وردپرسی انجام دهد لازم و واجب است!

حتما می پرسید چرا؟! و بنده خواهم گفت چون قالب انفولد یکی از پرفروشترین قالب های وردپرس دنیا است و دیدن آموزش قالب انفولد یعنی شما بعد از آن خواهید توانست یک سایت شرکتی یا فروشگاهی یا خبری را با همین قالب به بهترین و زیباترین نحو ممکن بزنید. 

پس آموزش قالب انفولد برای شما ضروری است و طبیعتا آموزش باید کامل، جامع و با کیفیت باشد. 

در این آموزش سعی شده تمام بخش های مختلف قالب را به صورت جامع توضیح دهد . 

 

 

بعد از مشاهده پکیج آموزشی فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد، خواهید توانست سایت هایی که دیگران برای طراحی اون ۴ میلیون تومان پول میگیرند رو شما به راحتی طراحی کنید و حتی خیلی بهتر و زیباتر! بنابراین هزینه ای که شما برای خرید این مجموعه ی آموزشی میپردازید، چند برابر برای شما سود دارد!

اگر برای حرفه ای شدن نیاز به یک آموزش داشته باشد بدون شک این آموزش قالب انفولد است که می تواند شما را در ردیف طراحان حرفه ای قرار دهد و شما را به درآمد چند میلیونی در ماه برساند. 

در این آموزش که بیش از 10 ساعت می باشد در یک پروژه عملی یک سایت کامل با امکانات و زیبایی منحصر به فرد طراجی شده تا شما در یک پروسه کامل و عملی علاوه بر یادگیری قسمت های مختلف قالب انفولد یک سایت را نیز طراحی نمایید. 

تصویر سایتی که در آموزش طراحی شده است را می توانید در زیر مشاهده کنید. 

 

 

امیدوارم دیگر شکی برای خرید این آموزش قالب انفولد برای شما باقی نمانده باشد...

لیست قسمت ها

نظرات شما

برای ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شود. ( ورود - عضویت )
عضویت در کانال تلگرام فنیکس