Loading...
آموزش ساخت عضویت ویژه ووکامرس | آموزش WooCommerce Memberships

افزونه WooCommerce Memberships نام افزونه بسیار کاربردی و تجاری فروشگاه ساز ووکامرس می‌باشد که با نام افزونه عضویت ویژه ووکامرس نیز شناخته می شود. شما با کمک این افزونه می‌توانید یک سیستم عضویت ویژه در فروشگاه ووکامرسی خود به وجود آورید. با استفاده از افزونه عضویت ویژه می‌توانید محتوا و بخش های مختلف فروشگاه خود را محدود کرده و پس از دریافت هزینه و حتی در یک بازه زمانی مشخص و یا به صورت نامحدود، خدمات خود را به کاربران و مشتریان تان ارائه دهید.
از طریق افزونه عضویت ویژه Memberships می‌توانید دسترسی به محتوا و یا محصولات مورد نظر خود را محدود کرده و با برنامه ریزی مشخص ، محتوا مورد نظر را به صورت تدریجی در اختیار کاربران خود قرار دهید. با استفاده از این افزونه می‌توانید باشگاه محصولات خود را ایجاد کرده و پس از این که کاربران شما به عضویت ویژه تغییر پیدا کردند و عضو یکی از پلن های عضویت ویژه شما شدند، به این محصولات دسترسی داشته باشند. با استفاده از این قابلیت ، می توانید محصول مورد نظرتان را از دید کاربران دیگر پنهان کنید و تنها کاربران ویژه وب سایت شما امکان دسترسی به محصولات مورد نظر را خواهند داشت.
ما دراین فیلم آموزش افزونه عضویت ویژه ووکامرس تمامی بخش های این افزونه را بررسی کرده ایم. شیوه ایجاد پلن های مختلف را توضیح داده و نحوه مدیریت تمامی آیتم های جالب افزونه Memberships را بیان نموده ایم.
شما در هر کدام از بخش های آموزشی این افزونه پر کاربرد، شیوه ایجاد محدودیت محتوا، محدودیت محصول، پلن های تخفیف و هم چنین بخش اعضا و مدیریت آن را فرا خواهید گرفت.

لیست قسمت ها

نظرات شما

برای ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شود. ( ورود - عضویت )
عضویت در کانال تلگرام فنیکس